Poradna

Domů dash Poradna dash Snaha o potomka

Poradna

Snaha o potomka

Léčím se, se štítnou žlázou, snížená funkce beru letrox. V minulosti jsem měla úspěšné dva porody, a v soušasné době mám jiného partnera se kterým plánujeme potomka,a pokoušíme se už asi rok. I on má z předešlého vztahu dítě. Pro jistotu úspěchu,byl styk každý den..A přesto se to nepodařilo..Můžete mi prosím poradit..Děkuji.
Pregnant

Odpověď lékaře:

Pohl styk každý den- pokud pominu milostný prožitek je z ohledem na početí zbytečný, nejdůležitější je naplánovat pohl. styk v období ovulace- tedy času dozrání a uvolnění vajíčka, což lze velice snadno stanovit pomocí ultrazvukového vyšezření ev ověření hormonálních hladin, protop by bylo vhodné:bylo by vhodné vyšetřit Váš hormonální profil a provedení USG vyšetření ke stanovení ovulace či anovulace,dále vyšetření spermiogramu , po zhodnocení těchto základních vyšetření lze naplánovat ev další vyšetření -laparoskopie,ev. jinou vyšetřovací metodu ke stanovení průchodnosti vejcovodů, dále hysteroskopie, genetické ev imunologické vyš/,

Centra pomoci

Hledáte pomoc? Navštivte některé ze specializovaných center v ČR!

Mapa center pomoci
Centra pomoci
testemonial

Slovníček pojmů

Problematika léčby neplodnosti a asistované reprodukce je bohatá na odbornou terminologii. V následujícím slovníčku naleznete základní pojmy, se kterými se můžete při zjišťování možností její léčby setkat.

Nakouknout do slovníku