Poradna

Domů dash Poradna dash Neúspěšné početí

Poradna

Neúspěšné početí

Dobryden.Chtela sem se zeptat uz mame s manzelem nechranenej sex tri roky a furt nemizeme pocit.Pret trema rokama sem potratila byloto asi mimo delozni ale to nevim jiste, v necelim tretim mesici.A tet furt nic uz sem stoho nestasna bojim se ze sem neplodna sice jemi 23 tak si rikam ze do te tricitky je furt casu dost ale touha je silnejsi oba s manzelem bisme ho strasne chteli.Naschledanou okres pisek jizni cechy MANZELOVY JE 27)
Pregnant

Odpověď lékaře:

bylo by vhodné vyšetřit Váš hormonální profil a provedení USG vyšetření ke stanovení ovulace či anovulace,dále vyšetření spermiogramu , po zhodnocení těchto základních vyšetření lze naplánovat ev další vyšetření -laparoskopie,ev. jinou vyšetřovací metodu ke stanovení průchodnosti vejcovodů, dále hysteroskopie, genetické ev imunologické vyš-obeceně platí že schopnost otěhotnění je do 35 let dobrá ale záleží pochopitenlě na výše uvedených vyš.

Centra pomoci

Hledáte pomoc? Navštivte některé ze specializovaných center v ČR!

Mapa center pomoci
Centra pomoci
testemonial

Slovníček pojmů

Problematika léčby neplodnosti a asistované reprodukce je bohatá na odbornou terminologii. V následujícím slovníčku naleznete základní pojmy, se kterými se můžete při zjišťování možností její léčby setkat.

Nakouknout do slovníku