Jaroušek

Milí čtenáři, chci se s Vámi podělit o náš příběh.

Po sedmi letech čekání a doufání v zázrak jsme se vydali do reprodukčního centra v Olomouci, konkrétně do Fertimetu. Po vyšetřeních, injekcích, odběrech i 3 neúspěšných inseminacích jsme se rozhodli k metodě IVF. Byla nám zároveň doporučena i metoda ICSI. I když stimulace nebyla zrovna příjemná - injekce jsem si píchala sama a ony ty potvůrky docela bolely. Při odběru vajíček jsem si nechala dát mírnou narkozu, takže jsem o ničem vůbec nevěděla. A po přenosu 3 embryí jsme čekali. A ono to vyšlo. A hned napoprvé. Sice jsem musela za 3 týdny do nemocnice s hypertimulačním syndromem, a téměř celé těhotenství mě bolely vaječníky a celý podbříšek, ale dočkali jsme se. 10.10.2008 se nám narodil krásný syn Jaroslav, měřil 48 cm a vážil 2800 gramů. Narodil se vzhledem k mé dřívější těžké operaci páteře císařským řezem v Krnovské porodnici. (mimochodem musím pochválit úžasně milou lidskou péči Krnovské porodnice).

Chci Vám všem dodat naději, taky jsme nedoufali, ani já ani manžel nejsme zdraví, já mám sešroubovanou páteř a on po úrazu málem přišel o nohu a s těžkými následky bojuje dodnes. Přesto jsme dostali ten nejkrásnější dar - našeho syna. A možná, budeme-li všichni tři zraví, že se pokusíme přes reprodukční centrum pořídit Jarečkovi bratříčka nebo sestřičku.

Přeji vám všem hodně síly, odvahy, naděje. Ale zároveň prosím, snažte se nemyslet jen na početí, snažte se uvolnit, těšit se ze života, ze všeho dobrého. Určitě se toho svého malého uzlíčku štěstí dočkáte.

Kamila a moji milí JaroušciAnketa

Souhlasíte s věkovým omezením umělého oplodnění?

  • Ano
    [ 1487 ]
  • Ne
    [ 1059 ]
Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá
Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá Platnost: 1. 1. - 31. 1. 2019

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá.

Chci soutěžit

Video
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Revmatické nemoci